No 1 Bio

Cockney Pub powstał w 1992 roku, wymyślony i otwarty przez św. pamięci "Gałę" oraz innych współzałożycieli. Obecnie dzieło założyciela kontynuuje jego rodzina.

Od początku istnienia promujemy młode zespoły grające muzykę, której nie usłyszysz w radiu i o której nie przeczytasz w gazetach (panuje tam popowa papka autorstwa tych, "którzy za pieniądze popełniają każdą zbrodnię na rozumie"), a mówiąc bez patosu wspieramy muzykę alternatywną wobec ogólnie panującej komercji. Kojarzysz może utwór popularny na dyskotekach "Because The Night"? Nikogo nie interesuje fakt, że utwór ten został wykonany w Wielkiej Brytanii juz w 1978 roku, przez punk-owy zespół "Patti Smith Group" i został zaadoptowany na potrzeby POP-kultury... Takich utworów jest jeszcze wiele, ale nie starczy czasu by opowiadać o tym...

No 2 Stylistyka

Nasz klub jest urządzony i zachowany w surowej, ale ciepłej stylistyce brytyjskiej.

Nie gonimy za mainstream'em i dlatego coraz bardziej elitarne grono naszych gości, czuje się jak u siebie. Ciemna kameralna atmosfera dodaje intymności parą oraz wyzwala energię pozytywnie nakręconych wariatów - słowem - Każdy dobrze się u nas czuje.